DAT-2151-12/25
Przetarg: Zakup oprogramowania specjalistycznego do symulacji prowadzenia przedsiębiorstwa wraz z bezterminową licencją dla Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej GórzeDAT-2151-12/25
N
6 października 2025Publikacja
14 października 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DAT-2151-12/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 października 2025
- Data publikacji
- 6 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)