Przetarg: Zakup mieszanki mineralno-asfaltowej
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup przez Zamawiającego;- AC 11 S 50/70 KR 3-4 w ilości 330 ton- AC 8 S 50/70 KR 3-4 w ilości 150 ton- AC 11 S 50/70 KR 1-2 w ilości 160 ton- AC 8 S 50/70 KR 1-2 w ilości 200 ton- AC 11 W 50/70 KR 1-2 w ilości 160 tonna potrzeby remontu cząstkowego dróg powiatowych utrzymywanych przez ZDP w Pasłęku.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III

ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex
ZAK/2026/001741 Projekt budowlany zbiorniki do przechowywania gnojowicy - Bykowo-Korsze
ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
