PP-2260-42/26
Przetarg: Zakup i wdrożenie systemu NAC w ramach projektu „Cyfrowa tarcza dla Wodociągów Chrzanowskich”
17 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu NAC (Network Access Control) w ramach projektu „Cyfrowa tarcza dla Wodociągów Chrzanowskich”. Celem inwestycji jest zwiększenie odporności cybernetycznej infrastruktury wodociągowej, zabezpieczenie systemów sterowania procesami technologicznymi oraz zapewnienie ciągłości dostaw wody poprzez minimalizację ryzyka incydentów. Szczegółowa Funkcjonalność Systemu NAC Zarządzanie i Architektura: System multi-vendor zarządzany z jednej konsoli graficznej (HTML5). Wsparcie dla instalacji rozproszonej oraz mechanizmu Disaster Recovery (kopia lustrzana) w ramach jednej licencji. Wydajność: Obsługa min.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PP-2260-42/26
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 13 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- 0,5% wynagrodzenia za każdy dzień zwłoki w terminie realizacji przedmiotu umowy
- 10% wynagrodzenia za odstąpienie z winy Wykonawcy
- 50 000,00 zł za każde naruszenie § 10 poufność i bezpieczeństwo
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg