Przetarg: „Zakup i sukcesywna dostawa żywności (produktów spożywczych) na potrzeby Żłobka Samorządowego w Niebylcu, Niebylec 217, 38-114 Niebylec w okresie od 01.04.2025r. do 31.12.2025r."
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Zamówienie dotyczy zakupu i sukcesywnej dostawy żywności (produktów spożywczych) na potrzeby Żłobka Samorządowego w Niebylcu w okresie od 01.04.2025 r. do 31.12.2025 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na dziewięć pakietów, z których każdy obejmuje różne kategorie produktów spożywczych. Poniżej przedstawiono szczegółowy opis każdego z pakietów. Pakiet 1: Mięso i wędliny - Rodzaje produktów: drób (świeży i przetworzony), wieprzowina, wołowina, wędliny (w tym wędliny drobiowe i wieprzowe). - Specyfikacja: Produkty muszą być świeże, zdrowe, wolne od uszkodzeń, z odpowiednim oznakowaniem.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2



Aranżacja zieleni wokół przejść podziemnych przy skrzyżowaniu ulic: 3 Maja i Katowickiej