Przetarg: Zakup i sukcesywna dostawa prasy krajowej i zagranicznej w formie papierowej oraz usługa dostępu do prasy krajowej i zagranicznej w formie elektronicznej na rok 2026 dla Agencji Bezpieczeństwa Wewnętr...
Opis zamówienia
Zakup i sukcesywna dostawa prasy krajowej i zagranicznej w formie papierowej oraz usługa dostępu do prasy krajowej i zagranicznej w formie elektronicznej na rok 2026 dla Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - sprawa 16/ZP/2025
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
