DPSCS-DGiO.26.87.2026
Wyniki przetargu: Zakup i sukcesywna dostawa jaj 01.07.2026r. - 31.12.2026r
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa jaj kurzych do Domu Pomocy Społecznej „Centrum Seniora” w Skarżysku-Kamiennej. Dostawy mają na celu zapewnienie mieszkańcom placówki całodziennego wyżywienia i będą realizowane w okresie od 1 lipca 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowa Specyfikacja Produktu Rodzaj: Jaja kurze spożywcze. Klasa: Klasa A. Rozmiar/Waga: Rozmiar L. Metoda chowu: Chów klatkowy. Wymagania sanitarne: Jaja muszą być poddane dezynfekcji za pomocą promieniowania UV. Jakość: Jaja muszą być świeże, pełnowartościowe, bez obcych zapachów. Skorupki nie mogą być zbite, brudne ani popękane.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2



