JEL/WNW-000989 - N000000386
Przetarg: N000000386w przypadku podania producenta, proszę o nieoferowanie zamienników !koszy dostawy po stronie sprzedającego !
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem postępowania jest dostawa produktów zgodnie ze specyfikacją zamawiającego. Zamawiający zastrzegł, że w przypadku wskazania konkretnego producenta nie dopuszcza oferowania zamienników. Warunki dostawy i realizacji Koszty dostawy leżą w całości po stronie sprzedającego. Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platformy zakupowej eB2B. Warunki formalne złożenia oferty W przypadku podania producenta, proszę o nieoferowanie zamienników. Oferta musi uwzględniać koszty transportu do zamawiającego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- JEL/WNW-000989 - N000000386
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 09:30
- Termin zadawania pytań
- 3 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane