P/2/2024
Przetarg: Zakup i dostawa żywnośći
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- P/2/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2024, 07:00
- Data publikacji
- 19 stycznia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Doposażenie Centrum Warsztatowego Wśród Pszczół w Karłowicach