WNP-047493
Przetarg: Gaz LPG w ilości 8 000 litrów
5 września 202612:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą gazu LPG (indeks PROPAN 52-30-99-37830) w ilości 8 000 litrów do zakładu REMTRAK w Opolu. Gaz przeznaczony jest do celów grzewczych, w tym do ogrzewania szatni, lakierni, śrutowni oraz napełnienia trzech zbiorników w ramach przygotowania do sezonu zimowego. Szczegółowy zakres i ilości Produkt: Gaz LPG (PROPAN) Indeks produktu: 52-30-99-37830 SKU: 82-10-99-25252-1 Ilość: 8 000 litrów Przeznaczenie: Ogrzewanie szatni, lakierni, śrutowni oraz napełnienie 3 zbiorników magazynowych. Magazynowanie: Zamawiający posiada własne zbiorniki, dodatkowe usługi magazynowania nie są wymagane.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WNP-047493
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 września 2026, 12:00
- Termin zadawania pytań
- 10 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia ofert, które nie spełniają wszystkich wymogów określonych w specyfikacji technicznej.
- Niedopełnienie wymogów załączenie oferty, cena netto z dostawą, termin płatności i realizacji może skutkować odrzuceniem oferty i wykluczeniem jej z dalszej oceny.
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg