SPSSZ/67/D/23
Przetarg: Zakup i dostawa wyposażenia sali operacyjnej, mebli socjalno-biurowych, wózków medycznych, zestawów endoskopowych urologicznych oraz cystoskopu zabiegowego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SPSSZ/67/D/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 8 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

