1/2025
Przetarg: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni szkolnych w projekcie nr FELD.08.08-IZ.00-0069/23 „Kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie - wsparcie uczniów i nauczycieli w powiecie radomszczańskim”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 1/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 22 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)