PZP.271/04.2023-TP
Przetarg: Zakup i dostawa używanego pojazdu do odbioru odpadów komunalnych na podwoziu pojazdu ciężarowego wyposażonego w dźwignik hakowy i żuraw przenośny (HDS) w ilości 1 sztuki.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZP.271/04.2023-TP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec

Dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krośnie Odrzańskim

BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
