72/AŁI/2026
Przetarg: Zakup i dostawa Tableta graficznego WACOM Cintiq 16 2025 wraz z Piórem WACOM Pro Pen 3 kod prod.: DTK168K0B, kolor: czarny
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego tabletu graficznego marki WACOM wraz z dedykowanym piórem. Sprzęt jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań graficznych i musi być dostarczony w określonej konfiguracji sprzętowej. Specyfikacja przedmiotu zamówienia Urządzenie: Tablet graficzny WACOM Cintiq 16 (model 2025). Akcesoria: Pióro WACOM Pro Pen 3. Kod produktu: DTK168K0B. Kolor: czarny.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 72/AŁI/2026
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 14 maja 2026, 12:00
- Termin zadawania pytań
- 10 maja 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji