MSPZOZ.Nr2.ZP.261.1.02.23
Przetarg: Zakup i dostawa sprzętu medycznego do Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 2 w Wołominie w ramach realizacji projektu Dostępność Plus dla zdrowia.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MSPZOZ.Nr2.ZP.261.1.02.23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 lutego 2023, 11:30
- Data publikacji
- 6 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”