W3.271.3.02.2023.JB
Przetarg: „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” dla Urzędu Gminy Somonino”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- W3.271.3.02.2023.JB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 17 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026