Przetarg: Zakup i dostawa rur PE
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Czesc 1 1. Rura wodna PE 100-RC 90X5,4 SDR17 PN10 (12M) - 1008m Zakup i dostawa rur PE do siedziby Zamawiającego w Starachowicach przy ul. Iglasta 5. Rura wodna PE 100-RC o wymiarach 90X5,4 SDR17 PN10, długość pręta 12M. Czesc 2 2. Rura wodna PE100-RC 160X9,5 SDR17 PN10 (12M) - 1008m Zakup i dostawa rur PE do siedziby Zamawiającego w Starachowicach przy ul. Iglasta 5. Rura wodna PE100-RC o wymiarach 160X9,5 SDR17 PN10, długość pręta 12M.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 listopada 2025, 08:30
- Data publikacji
- 25 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego