ZWiK/ZO-11/2026
Przetarg: „Zakup i dostawa pojazdu używanego typu furgon na potrzeby własne Zakładu Wodociągów i Kanalizacj...
17 sierpnia 202612:00
Znajdź podobne aktywne przetargiUstaw monitoring i odbieraj powiadomienia o nowych postępowaniach.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa jednego używanego pojazdu typu furgon, przeznaczonego do obsługi, konserwacji oraz naprawy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie gminy Złocieniec. Zamawiający wskazał jako pojazd referencyjny model Ford Transit L3H3 Furgon z napędem na cztery koła lub pojazd o parametrach równoważnych. Szczegółowa specyfikacja techniczna Rodzaj nadwozia: Furgon (blaszak), jeden rząd siedzeń z przegrodą oddzielającą część pasażerską od ładunkowej. Rok produkcji: 2019 lub nowszy. Liczba miejsc: 3. Silnik: Wysokoprężny (diesel), chłodzony cieczą, o mocy 170 KM i pojemności skokowej 2.0 TDI.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZWiK/ZO-11/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 sierpnia 2026, 12:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 25 sierpnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Wynik postępowania
Termin składania ofert minął. Zamawiający nie opublikował jeszcze wyniku.
Sprawdź zwycięskie oferty w podobnych przetargachPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Zakup fabrycznie nowego pojazdu 5-cio osobowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.



Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Odrzywół
Zakup sprężyn I i II stopnia do EU160
Zakup wraz z dostawą: rygiel drzwi.412WC170300-1-00
