Przetarg: Zakup i dostawa opału do obiektów gminnych w sezonie grzewczym 2025/2026RGS. 271.11.2025
Opis zamówienia
Zakup i dostawa opału do obiektów gminnych w sezonie grzewczym 2025/2026RGS. 271.11.2025Zakup i dostawa pelletu drzewnego workowanego.; Zakup i dostawa pelletu drzewnego luzem (z autocysterny) ; Zakup i dostawa węgla kamiennego sortymentu miał plus. ; Zakup i dostawa węgla kamiennego sortymentu groszek plus luzem (nie workowanego)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 października 2025
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego