Przetarg: Zakup i dostawa mobilnych syren alarmowych.
Opis zamówienia
Zakup i dostawa mobilnych syren alarmowych.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 5 sztuk fabrycznie nowych mobilnych syren alarmowychna zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochronyludności i obrony cywilnej.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
