DAG.4.2023
Przetarg: Zakup i dostawa mleka oraz nabiału na potrzeby Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Różance w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DAG.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 25 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ESSA-wsparcierozwojukompetencji,umiejętności,uzdolnieńizainteresowańuczniówpozaedukacją formalną
Zamawiający
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Adamowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Coat It Sp.Zo.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
