ZP.261.5.2026
Przetarg: Zakup i dostawa mieszanki niezwiązanej z kruszywa naturalnego
14 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup, transport oraz sukcesywna dostawa wraz z rozładunkiem mieszanki niezwiązanej z kruszywa naturalnego łamanego o uziarnieniu 0/31,5 mm w szacunkowej ilości 1 820 ton. Materiał przeznaczony jest do wykonywania podbudów drogowych oraz bieżącego utrzymania dróg gminnych na terenie miasta Łuków. Szczegółowy zakres i ilości Zamówienie obejmuje dostawę kruszywa dla następujących zadań inwestycyjnych: Budowa drogi wewnętrznej oraz ciągu pieszo-jezdnego od ul. Stodolnej do Bulwaru w Łukowie: 280 t Budowa drogi gminnej pomiędzy ul. Polną a ul. Królik w Łukowie: 395 t Budowa drogi gminnej ul.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.261.5.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 10 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- 0,5% wartości brutto partii dostawy objętej zwłoką – za każdy dzień zwłoki w jej dostarczeniu
- 500,00 zł brutto za każdy dzień zwłoki w usunięciu lub wymianie zakwestionowanej partii materiału
- 10% maksymalnej wartości brutto umowy – w przypadku odstąpienia od umowy przez Zamawiającego z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg