SZP/380/13/2023
Przetarg: ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW DO STERYLIZACJI

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP/380/13/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 16 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
Modernizacja stacji uzdatniania wody w Lutowiskach i Smolniku

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Rymanów
Przebudowa budynku remizy OSP w Zabrniu Górnym

„Odbudowa przepustu wraz z rozbudową drogi gminnej w Widełce”


Budowa oświetlenia ulicznego ul. Kościuszki (US)
