Przetarg: Zakup i dostawa artykułów spożywczych do Internatu Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach w okresie 01.09.2025 r. - 31.08.2026 r.
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Internatu Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, realizowana w okresie od 1 września 2025 roku do 31 sierpnia 2026 roku. Całość zamówienia została podzielona na osiem części, obejmujących szeroki asortyment produktów spożywczych. Wszystkie dostarczane produkty muszą spełniać obowiązujące przepisy prawa dotyczące produkcji i obrotu żywności, w tym Ustawę o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz Ustawę o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych, a także Rozporządzenie Ministra Zdrowia dotyczące środków spożywczych w jednostkach oświaty.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26,

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2
