10/dost./2023
Przetarg: Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie - zakup i dostawa mięsa, wędlin i drobiu.
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 10/dost./2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 12 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Zamawiający
Pkp Lhs Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
