271.12.2023
Przetarg: Zakup i dostawa 3 000 ton kruszywa naturalnego łamanego granitowego o granulacji 0-31,50 mm niezbędnego do remontu dróg gminnych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 271.12.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2023, 07:00
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Dostawa 500 Mg soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych
Dostawa jednego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP w Bilnie

