Przetarg: Zakup energii elektrycznej dla Aquapark Granit Strzelin
Opis zamówienia
Zakup energii elektrycznej dla Aquapark Granit Strzelin Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego, zgodnie z wykazem punktów poboru stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Zakup energii dla poszczególnych grup taryfowych realizowany będzie w niżej wskazanych wielkościach:1A) C22B dzienna - 510000 kWh;1B) C22B nocna - 210000 kWh;2) C21 - 80000 kWh;3) C21 - 100000 kWh;4) C11 - 20000 kWh;Razem: 920000 kWh.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 13 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego