8/ZP/2023
Przetarg: „Zakup, dostawa i uruchomienie systemu studia nagrań i pętli indukcyjnych dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dla Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 8/ZP/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 12 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
