ZP.261.10.2026.DK
Przetarg: Zakup dodatkowych trybun dla kibiców oraz rozbudowa kompleksu szatniowo-biurowego Klubu Sportowego LGKS 38 Podlesianka Katowice - realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj”, postępowanie nr 2.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.261.10.2026.DK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 czerwca 2026, 10:00
- Szacowana wartość
- 251 796 zł
- Data publikacji
- 28 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego