497587
Przetarg: Zakup - filtrów, wkładów, separatora
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 3 czesci: Czesc 1 1. Wkład filtra powietrza RA-303 dla MS11 do sprężarki śrubowej (2 szt.) Wkład filtra powietrza RA-303 dedykowany do sprężarki śrubowej MS11. Czesc 2 2. Filtr oleju do 15bar R-2979 (2 szt.) Filtr oleju R-2979 przystosowany do ciśnienia do 15 bar. Czesc 3 3. Separator oleju R 12476 (2 szt.) Separator oleju R 12476.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 497587
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego