TZ.250.108.2026.MK
Przetarg: Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Marynarki Polskiej 134a „ Dzielnica na zielono” oraz przy ul. Hożej 1a „ Zielony skwer Tamka” w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego.
21 września 202612:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenów zielonych w dwóch lokalizacjach w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego: przy ul. Marynarki Polskiej 134a („Dzielnica na zielono”) oraz przy ul. Hożej 1a („Zielony skwer Tamka”). Zakres prac obejmuje roboty budowlane, instalację małej architektury oraz nasadzenia roślinności wraz z pielęgnacją. Zakres robót dla Zadania 1 – ul. Marynarki Polskiej 134a Roboty przygotowawcze i ziemne: mechaniczne karczowanie istniejącego zagajnika (0,015 ha), usunięcie krzewów i kęp traw z korzeniami.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TZ.250.108.2026.MK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 12:00
- Termin zadawania pytań
- 17 września 2026
- Wadium
- 1300 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Usługi ogrodnicze
- Meble
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Zbiorniki, rezerwuary i pojemniki; grzejniki centralnego ogrzewania i kotły
- Produkty rolnictwa i ogrodnictwa
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 20% wynagrodzenia umownego brutto
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy: 0,50% wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad i usterek stwierdzonych przy odbiorze lub w okresie gwarancji i rękojmi: 0,50% wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.