RZP/14/TP/RB/2022
Przetarg: Zagospodarowanie terenu zewnętrznego położonego przy ul. Dymińskiej 13 w Warszawie, w ramach zadania pn.: „Budowa Muzeum Historii Polski” – etap II
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZP/14/TP/RB/2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

