TZ-107/R/26
Przetarg: Zagospodarowanie terenu ograniczonego budynkami przy ul. L. Waryńskiego 28, Nowowiejska 4, Nowowiejska 6, Marszałkowska 45/49 w Warszawie wraz z doświetleniem
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TZ-107/R/26
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2026, 10:00
- Szacowana wartość
- 1,41 mln zł
- Data publikacji
- 25 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego