ZGO/ZP/33/2022
Przetarg: Zadaszenie miejsc postojowych wraz z montażem paneli fotowoltaicznych oraz stacjami ładowania dla samochodów osobowych i ciężarowych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZGO/ZP/33/2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 listopada 2022, 09:00
- Data publikacji
- 10 listopada 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54
Zamawiający
Szkoła Policji W Pile

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028
Zamawiający
31 Baza Lotnictwa Taktycznego W Poznaniu

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516
Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Kopalnia Soli "Kłodawa" S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS
Zamawiający
Pakserwis
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Kopalnia Soli "Kłodawa" S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pkp Telkol Sp. Z O.O.

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026