WZ.271.3.8.2023
Przetarg: Zaciągnięcie kredytu w wysokości 3.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Ochotnica Dolna w roku 2023 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZ.271.3.8.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 14 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa materiałów preizolowanych
Zamawiający
Mpec-Krakow
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

