RI.271.13.2025
Przetarg: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 5 050 088,31 zł (słownie: pięć milionów pięćdziesiąt tysięcy osiemdziesiąt osiem złotych 31/100) na „Pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Grodzisk...
Opis zamówienia
Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 5 050 088,31 zł (słownie: pięć milionów pięćdziesiąt tysięcy osiemdziesiąt osiem złotych 31/100) na „Pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Grodzisko Dolne w roku 2025 na realizację inwestycji”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.13.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego