Przetarg: „Zaciągnięcie kredytu długoterminowego do wysokości 1 700.000,00 zł w 2025 r. z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Rychtal”
Opis zamówienia
„Zaciągnięcie kredytu długoterminowego do wysokości 1 700.000,00 zł w 2025 r. z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Rychtal”1.Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego do wysokości 1.700.000,00 zł (słownie: milion siedemset tysięcy złotych 00/100) z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Rychtal z okresem spłaty do dnia 31 grudnia 2038 r.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (dalej jako OPZ).
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 września 2025
- Data publikacji
- 9 września 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego