Z000074-SAP-E-TUT-2026
Przetarg: Z000074-SAP-E-TUT-2026 Dostawa 4-osiowego specjalnego samochodu ciężarowego ssąco-płuczącego z systemem odzysku wody, do czyszczenia kanalizacji sanitarnej
8 października 202611:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego specjalnego pojazdu ciężarowego ssąco-płuczącego z systemem odzysku wody. Pojazd przeznaczony jest do hydrodynamicznego czyszczenia kolektorów sanitarnych odprowadzających ścieki o charakterze komunalno-przemysłowym, usuwania osadów oraz udrażniania zatorów w kanałach o średnicy od DN 0,5 m do DN 1,6x2,4 m. Charakterystyka techniczna podwozia Układ jezdny: 4-osiowy 8x4 (2 osie z przodu, 2 osie z tyłu). Silnik: Moc nie mniejsza niż 500 KM, spełniający obowiązujące normy emisji spalin. Skrzynia biegów: Zautomatyzowana.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Z000074-SAP-E-TUT-2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 października 2026, 11:00
- Termin zadawania pytań
- 24 września 2026
- Wadium
- 100 000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy: 0,15% wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad stwierdzonych w okresie gwarancji lub rękojmi: 0,15% wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień zwłoki
- za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 10% wynagrodzenia umownego brutto
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.