Z.GOPS.271.2.2025
Przetarg: Świadczenie usług zapewniających tymczasowe schronienie osobom bezdomnym z terenu Gminy Puszcza Mariańska
Opis zamówienia
Z.GOPS.271.2.2025 Świadczenie usług zapewniających tymczasowe schronienie osobom bezdomnym z terenu Gminy Puszcza Mariańska (ID 1195562)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Z.GOPS.271.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

