Z.271.20.2025
Wyniki przetargu: Świadczenie usługi cateringowej do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Puszcza Mariańska w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej (przygotowywanie, dostarczanie i wydawanie posiłków) dla dzieci uczęszczających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Puszcza Mariańska w okresie 01.01.2026–31.12.2026. Kody CPV - 55321000-6 – Usługi przygotowywania posiłków - 55520000-1 – Usługi dostarczania posiłków Zakres usług - Przygotowywanie i dostarczanie gorących posiłków dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych wymienionych poniżej. - Wydawanie posiłków przez wyznaczonych pracowników placówek z wykorzystaniem zastawy i sztućców będących na stanie placówki.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


ZAPYTANIE OFERTOWE 16-SNNS-SZ16-2026


