Ż.220.01.2025
Wyniki przetargu: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Żłobka „ Złoty Promyk” w Nowym Tomyślu - oferty dodatkowe w części 5 zamówienia
Opis zamówienia
Część 5: Jaja Sukcesywna dostawa jaj w ramach zadania „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Żłobka „Złoty Promyk” w Nowym Tomyślu”. Zakres przedmiotu zamówienia - Dostawa jaj po cenie brutto (w tym netto i podatek VAT).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Ż.220.01.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 3 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Doposażenie Centrum Warsztatowego Wśród Pszczół w Karłowicach