Wyniki przetargu: Bydgoska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Bydgoskiej Grupy Zakupowej na okres od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Łączny szacowany wolumen dostawy wynosi 87 126,11 MWh. Podane ilości energii elektrycznej mają charakter orientacyjny i mogą odbiegać od faktycznie pobranej w okresie trwania umowy, co nie będzie pociągać za sobą konsekwencji dla zamawiających poza koniecznością zapłaty za rzeczywiste zużycie. Wolumen ten został oszacowany na podstawie planowanych zużyć, danych historycznych oraz z uwzględnieniem autokonsumpcji w przypadku odbiorców posiadających instalacje wytwórcze energii elektrycznej.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.


