Wyniki przetargu: WZP-148/25/8/IR Modernizacja zaplecza dla psów służbowych przy ul. Włochowskiej 25/33 w Warszawie

23 stycznia 2025Publikacja
19 lutego 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 23 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)