WZP.275-36/23.
Przetarg: „Wzmocnienie muru oporowego zlokalizowanego przy drodze wojewódzkiej nr 182 w Ujściu”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.275-36/23.
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 15 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Szklarka Myślniewska
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni 2

