ZP/08/2026
Przetarg: Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie Komunalnym sp. z o.o. we Wronkach
10 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa sprzętu, aplikacji, usług ICT oraz przeprowadzenie szkoleń w celu wzmocnienia cyberodporności systemów IT i OT w Przedsiębiorstwie Komunalnym sp. z o.o. we Wronkach. Projekt jest realizowany w ramach inwestycji C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – Cyber PL z Krajowego Planu Odbudowy. Wykaz dostarczanego sprzętu i oprogramowania Serwer (1 szt.): Obudowa Rack 2U, 2 procesory min. 16-rdzeniowe (wynik SPECrate2017intbase min. 282), 192GB RAM DDR5, kontroler RAID z 8GB cache, dyski: 2x 480GB SSD SATA, 6x 2.4TB SAS, redundantne zasilacze 1100W Titanium, system Windows Server 2025 Datacenter z 40 licencjami CAL.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/08/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 6 września 2026
- Wadium
- 30 000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za opóźnienie w wykonaniu całości przedmiotu Umowy: 0,1% wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia
- za opóźnienie w usunięciu wad lub braków stwierdzonych przy odbiorze albo w okresie gwarancji i rękojmi: 0,1% wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia
- za odstąpienie od Umowy przez Zamawiającego z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 5% wynagrodzenia brutto
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.