Przetarg: WZ-090-58/25 Opracowanie i złożenie dokumentacji aplikacyjnej wraz z załącznikami do CUPT niezbędnej dla uzyskania dofinansowania zakupu taboru autobusowego w ramach Działania FENX.03.01 Transport mie...
Opis zamówienia
WZ-090-58/25 Opracowanie i złożenie dokumentacji aplikacyjnej wraz z załącznikami do CUPT niezbędnej dla uzyskania dofinansowania zakupu taboru autobusowego w ramach Działania FENX.03.01 Transport miejski – autobusy i trolejbusy (ID 1246151)Opracowanie i złożenie dokumentacji aplikacyjnej wraz z załącznikami do CUPT niezbędnej dla uzyskania dofinansowania zakupu taboru autobusowego w ramach Działania FENX.03.01 Transport miejski – autobusy i trolejbusy; Zgodnie z zapisami Załącznika nr 5 do Zapytania ofertowego; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wynajem/dzierżawa sieciowych dystrybutorów wody pitnej


1372318 Zakup szyby dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


Zakup narzędzi ręcznych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów






Dotyczy naprawy przeciekających rur PE w pomieszczeniu piwnicznym KPP w Radomsku.
