SZP-332-7PN-2023
Przetarg: Wyposażenie informatyczne i laboratoryjne na doposażenie pomieszczeń szpitalnych realizowane w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP-332-7PN-2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Reszel
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Elblągu

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Warmia I Mazury Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1201N w msc. Brzydowo (posesja nr 13).
Zamawiający
Powiat Olsztyński

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1201N w msc. Brzydowo (posesja nr 6 i 8)
Zamawiający
Powiat Olsztyński

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Izba Administracji Skarbowej W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
