ZA.271.29.2025
Przetarg: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą – Dowóz dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych w Gliwicach w roku szkolnym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZA.271.29.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 maja 2025
- Data publikacji
- 11 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)