ZP/SW/271/II-19/23
Przetarg: Wymiana skraplaczy w agregatach WL w lokalizacjach Sandomierska 12 i Młynarska 43/45
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/SW/271/II-19/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
