ZPb-II.271.118.2022.LJ
Przetarg: Wymiana naświetli dachowych w budynku Urzędu Miasta Poznania przy Placu Kolegiackim 17 w Poznaniu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPb-II.271.118.2022.LJ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 13 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jarocin
"Zielone serce przedszkola"- ekologiczna modernizacja placu zabaw w przedszkolu w Opatowie

Dostawa paliwa gazowego do Fili nr 2 i Fili nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Wybór dostawcy pompy Inline Movitec VSF

Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028

