Przetarg: Wykonywanie usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej na terenie Nadleśnictwa Prószków w roku 2026
Opis zamówienia
Wykonywanie usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej na terenie Nadleśnictwa Prószków w roku 2026Wykonywanie prac ochrony przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Prószków w roku 2026
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2026, 09:00
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Doposażenie Centrum Warsztatowego Wśród Pszczół w Karłowicach